دانشکده فنی مهندسی
اهداف
 پیشرفت های روز افزون در زمینه های گوناگون، نیاز بشر را به فراگیری و توسعه فناوری های نوین به همراه دارد. رشته های فنی و مهندسی در برگیرنده مجموعه علوم مبتنی بر فنون و روش ها در بکارگیری مفاهیم توسعه یافته توسط نظریه پردازان در عرصه های گوناگون اجتماع، صنعت، اقتصاد و غیره می باشند.
دانشکده فنی و مهندسی موسسه آموزش عالی راغب اصفهانی با توجه به پیشرفت های روزافزون کشور و نیاز به پرورش متخصصین در زمینه های مختلف قصد دارد تا با استعانت از خداوند متعال رسالت مهم و ارزشمندی را در خصوص تربیت نیروهای کارآمد و تولید علم در رشته های مختلف فنی و مهندسی بر عهده داشته باشد. بدیهی است اساس پیشرفت جز با دو رکن آموزش و پژوهش بنیان نخواهد گردید و پرداختن به این دو رکن اساسی برای دستیابی به اهداف متعالی ایران اسلامی وظیفه تمامی اعضای دانشکده اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان می باشد.
اهداف آموزشی دانشکده عبارتند از پرورش دانشجویانی که آگاهی لازم را در موضوعات مربوط به رشته خود داشته و علاوه بر آشنایی با اصول و روشها، با پرورش ذهن و افزایش مهارتها و ارتقای روحیه پژوهشی ابزار لازم را برای کار در موقعیت های شغلی مربوطه و یا جهت ادامه تحصیل در رشته خود یا سایر رشته های مرتبط کسب نمایند.
اهداف پژوهشی دانشکده عبارتند از ایجاد زمینه های لازم و فضای مناسب جهت برانگیختن تحقیقات گروهی، افزایش کمی و کیفی تولیدات علمی و ایجاد نوآوری و پرورش خلاقیت ها است.
تاریخ به روز رسانی:
1397/05/21
تعداد بازدید:
494
Powered by DorsaPortal