روابط عمومی
*تعطیلی کلاس های درسی حضوری تمام مقاطع تحصیلی در موسسه آموزش عالی راغب اصفهانی از روز یکشنبه 4 اسفند تا پایان سال *

اطلاعیه شماره دو

"بسمه تعالی"

دانشجویان عزیز با آرزوی سلامت و تندرستی برای شما و تمامی ایرانیان

به اطلاع میرساند با توجه به نامه محترم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین توصیه وزارت بهداشت و مصوبه شورای مدیریت مؤسسه آموزش عالی راغب اصفهانی، مورخ سه شنبه 06/12/1398 ، مقرر گردید:

1- کلیه کلاسهای به صورت حضوری تا پایان سال جاری به غیر از کلاسهایی که با هماهنگی با دانشجویان برگزار می گردد تعطیل می باشد.

2- فعالیتهای اداری و پژوهشی مؤسسه اعم از فعالیت اعضای هیأت علمی و دانشجویان، انجام پروژه های تحصیلات تکمیلی، دفاعیه ها و... تا پایان سال جاری به روال معمول ادامه یابد.

3- اساتیدی که امکان برگزاری کلاس ها بصورت حضوری را دارند؛ لازم است با رعایت حداکثری جوانب بهداشتی، نسبت به برگزاری کلاس اقدام نمایند ولی انجام حضور و غیاب در کلاس الزامی نیست و استاد می بایست نسبت به هماهنگی با دانشجویان درس مورد نظر جهت حضور در کلاس اقدام نماید.

4- اساتیدی که مایلند دروس خود را (که دارای ماهیت نظری بوده)؛ بصورت مجازی ارائه نمایند، می توانند با هماهنگی با امور پژوهشی مؤسسه نسبت به تدوین محتوی و ارائه آن برای دانشجویان از طریق سایت موسسه و نیز شبکه های مجازی اقدام نمایند.

5- اساتیدی که تمایل به ارائه دروس بصورت مجازی ندارند، با توجه به تغییر تقویم آموزشی مؤسسه کلاسهای جبرانی خود را در پایان ترم برگزار خواهند نمود.

" شورای مدیریت مؤسسه آموزش عالی راغب اصفهانی"

تاریخ:
1398/12/04
تعداد بازدید:
778
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal