ریاست موسسه:
آموزش الکترونیک

بسمه تعالی

استاد گرامی

با سلام و احترام

با تشکر از همکاری موثر جناب عالی، چنانکه استحضار دارید به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیاری از آموزش های حضوری در دانشگاه ها به حالت تعلیق درآمده و متأسفانه مشخص نیست که چنین وضعیتی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.
نظر به ضرورت تداوم کارهای آموزشی مؤسسه وتوانایی هایی که آموزش های مجازی دارد، هم اکنون بهره گیری از این شیوه بیش از هر زمان دیگری ضرورت پیدا کرده است و به همین دلیل مراجع علمی مهم کشور از جمله وزارت علوم، تأکید زیادی بر ادامه فعالیت های آموزشی به این روش دارند.

برای اجرایی شدن این مهم و استمرار آموزش، در حال حاضر بهترین گزینه این است که اساتید در منزل یا دفتر، بر روی فایل های درسی خود با کمک نرم افزار پاور پوینت(برای آموزش کلیک کنید) و نرم افزارهای دیگر صداگذاری کرده و از طریق مناسب برای موسسه ارسال نمایند تا بخش انفور ماتیک آنها را برای دانشجویان بارگذاری کند.در این روش نیازی نیست که دانشجو و استاد همزمان به صورت آنلاین باشند و کندی اینترنت نیز مشکل چندانی ایجاد نخواهد کرد.

برخی نکات:
1- به منظور عدم ایجاد وقفه طولانی در کلاس ها، استفاده از این امکان به همکاران هیأت علمی که دروس آنها ماهیت کاملاً نظری داشته اکیداً توصیه می شود. ضمن اینکه قاعدتاً هرکدام از اساتید،کلاس های خود را به این شیوه برگزار کنند نیاز به کلاس های جبرانی یا رفع اشکال کمتری خواهند داشت.
2- درفرآیند ضبط صدا بر روی فایل ها، سعی شود صداگذاری در فضایی ساکت و با صدای رسا انجام شود.
3- اطلاع رسانی لازم به دانشجویان برای مراجعه به سامانه مؤسسه و بهره گیری از کلاس ها، از طرق مختلف وهمچنین اطلاع رسانی اساتید و مدیران محترم گروه های آموزشی انجام خواهد شد.
4- اعضای هیأت علمی پس از تهیه فایلهای فوق ، از طریق آدرس ایمیل (info@raghebisf.ac.ir )که مربوط به کارشناس انفورماتیک مؤسسه آقای کتابی می باشد؛ نسبت به ارسال آن فایلها جهت بارگذاری در سامانه مؤسسه اقدام نمایند.
5- درصورت هر گونه سؤال یا راهنمایی با شماره تلفن ثابت 6-33687701 (داخلی 180) و شماره همراه: (آقای کتابی کارشناس انفورماتیک مؤسسه) تماس حاصل فرمایید.

6- قبل از ارسال فایل نسبت به قابل استفاده بودن صوت و تصاویر اطمینان حاصل فرمایید.

7- کلیه فایلهای آماده شده قبل از بارگذاری توسط مدیر گروه بررسی و در صورت داشتن امتیاز لازم بارگذاری خواهد شد.

روح الامین کلباسی اشتری

ریاست موسسه آموزش عالی راغب اصفهانی

تاریخ:
1398/12/15
تعداد بازدید:
774
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal