29/1/1399
اطلاعیه شماره 3
در رابطه با اجرای دوره آموزش الکترونیک

 

 
 
 
 
 
 
 
به نام خدا

با عرض سلام و احترام خدمت دانشجویان محترم

همان طور که مستحضر می­باشید کلاس­های آموزش مجازی موسسه آموزش عالی راغب اصفهانی از تاریخ 22/1/1399 به صورت آنلاین شروع شده است. در طول چند روز برگزاری کلاس های مجازی مشکلات و مسائل مختلفی از سوی دانشجویان محترم و اساتید در مورد کیفیت و نحوه برگزاری کلاس ها مطرح شده است. با توجه به مسائل مطرح شده در این زمینه سیاست موسسه در خصوص ادامه برگزاری کلاس های مجازی به شرح زیر خدمت دانشجویان محترم اعلام می شود:

1- کلیه کلاس های آموزشی به صورت ترکیب آفلاین و آنلاین برگزار خواهند شد. تمام کلاس های آنلاین از روز شنبه مورخ 30/1/1399 به بعد فقط جهت رفع اشکال و مرو مباحث جلسات آفلاین برگزار خواهند شد. لازم به ذکر است به جهت بهبود کیفیت آموزش کلاس های آموزشی آنلاین از روز شنبه تا پنج شبه برنامه ریزی شده اند.

2- اساتید محترم محتوی درسی خود را به صورت فایل پاورپوینت صداگذاری شده، فیلم و... از قبل آماده نموده و در اختیار دانشجویان قرار خواهند داد، تا قبل از کلاس مطالعه نموده و در کلاس آنلاین صرفا" جهت رفع اشکال حاضر شوند.

3- مدت زمان تمام کلاس های آنلاین یک ساعت می باشد. این موضوع برای همه دروس با هر تعداد واحدی صادق می باشد. البته در صورت فراهم شدن ظرفیت و زیرساخت های لازم امکان افزایش ساعت کلاس های آنلاین وجود خواهدداشت.

4- کلیه فایل های اساتید محترم در سایت موسسه در بخش آموزش مجازی قابل دسترس خواهد بود.

5- به جهت کاهش ترافیک شبکه و سامانه آموزش مجازی، برنامه کلاس ها دچار تغییراتی ایجاد شده است و زمان برخی از کلاس ها تغییر نموده است. برنامه کلاس های آنلاین بر روی سایت موسسه و دیگر کانال های خبری موسسه قرار داده شده است و دانشجویان باید در ساعت تعیین شده در کلاس آنلاین حاضر شوند.

6- دانشجویان محترمی که پرونده آنها در کمیسیون موارد خاص قرار دارد، در هفته آتی اسامی آنها در سامانه ثبت خواهد شد و می توانند در کلاس های آنلاین شرکت نمایند.

روح الامین کلباسی اشتری

رئیس موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی غیر دولتی راغب اصفهانی

تاریخ:
1399/01/31
تعداد بازدید:
858
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal