ragheb-logo
درباره دانشکده

در راستای تحقق خواسته دانشجویان موسسه آموزش عالی راغب اصفهانی برای تاسیس و راه اندازی دانشگاهی جامع، هیات امناء محترم در سال 96 مقدمات این مهم را جامه عمل پوشاند. دانشکده هنر و معماری در رشته های معماری (کارشناسی و کاردانی پیوسته ، کارشناسی و کاردانی ناپیوسته) گرافیک (کاردانی ،کارشناسی) و شهرسازی (کارشناسی پیوسته) دانشجو می پذیرد.

 دانشکده هنر و معماری طی چند سال انگشت شمار فعالیت بی وقفه خود در موسسه راغب اصفهانی توانست از رشد فزاینده معقولی برخوردار باشد به گونه ای که در حال 5 عضو هیات علمی تمام وقت مشغول به فعالیت می باشد. مدارک تحصیلی دانش آموختگان این دانشکده مورد تایید رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و فارغ التحصیلان آن امکان استخدام و ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور را دارند.

این دانشکده همچنین برگزار کنند دوره های کوتاه مدت ، کارگاه های آموزشی و مدرسه های تابستانه و همچنین برگزاری نمایشگاه های آثار برتر دانشجویان خود در سطح شهر از جمله نگارخانه سیتی سنتر سپاهان شهر می باشد. مهم ترین دستاورد های آموزشی این دانشکده موفقیت های تحصیلی و کاری فارغ التحصیلان این مجموعه در مقاطع تحصیلات تکمیلی و بازار کار است از جمله اولین فارغ التحصیلان این دانشکده جناب آقای محمد رسول عطایی کسب رتبه 13 در سال 1395 و قبولی در دانشگاه سراسری شهید بهشتی تهران، خانم فرگل بهشتی خو با کسب رتبه 250 در سال 1396 و قبولی در دانشگاه سراسری هنر اصفهان و کیانا محجوب کسب رتبه 400 در سال 1396 و قبولی در دانشگاه سراسری هنر اسلامی تبریز می باشد.

  
 
 
 
Powered by DorsaPortal