درباره موسسه

درباره موسسه

مؤسسه آموزش عالی راغب اصفهانی در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه آموزش عالی آغاز نمود و در حال حاضر در فضایی به وسعت ۲۰.۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۱۳.۰۰۰ متر مربع و با جمعیت دانشجویی نزدیک 1500 نفر در 46 مقطع رشته و در سه دانشکده:فنی مهندسی ،علوم انسانی و هنر و معماری مشغول فعالیت می باشد.

بیشتر بدانید
image
موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی راغب اصفهانی

سامانه های موسسه

رویدادها

آخرین رویدادهای پیش رو

۵ اسفند ۱۴۰۲

کنفرانس ملی روز مهندسی 1403

کنفرانس ملی روز مهندسی 1403

۱ دی ۱۴۰۲

کنفرانس تحول دیجیتال

دومین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی تحول دیجیتال
چالش ها و فرصت ها در کسب و کار

image
+

00

دانشجو

+

00

رشته ها

+

00

اساتید

+

00

تاسیس

image
 • آیا ثبت نام بدون کنکور در موسسه آموزش عالی راغب اصفهانی امکان‌پذیر است؟

  ثبت نام برای مقاطع کاردانی و کارشناسی از طریق آزمون‌های سنجش و بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی در سایت سازمان سنجش امکان‌پذیر است برای مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام بدون آزمون فقط از طریق آیین نامه استعدادهای درخشان و به صورت محدود امکان‌پذیر است.

 • با چه نوع دیپلمی در رشته‌های کارشناسی می‌توان ثبت نام نمود؟

  در صورتی که دیپلم نظام جدید(3-3-6) دریافت نموده‌اید بدون توجه به نوع دیپلم می‌توانید در کلیه رشته‌های کارشناسی پیوسته ثبت نام کنید در صورت تمایل به ادامه تحصیل در رشته‌های کاردانی پیوسته (فنی و حرفه‌ای) باید دیپلم فنی و حرفه‌ای یا کار و دانش و یا هنرستان در رشته مرتبط دریافت کرده باشید در صورتی که دیپلم قدیم( سه ساله فنی و حرفه‌ای یا کار و دانش و یا هنرستان ) دارید برای شرکت در رشته‌های کارشناسی پیوسته باید جهت دریافت دیپلم جدید به آموزش و پرورش مراجعه نمایید.

 • آیا امکان تغییر رشته انتقال و میهمان فراهم است ؟

  در این خصوص به صورت دوره‌ای آیین نامه‌ها به روز رسانی می‌گردد در صورت احراز شرایط خاص امکان تغییر رشته و میهمان و انتقال فراهم می‌باشد.

 • اعتبار مدارک موسسه آموزش عالی راغب اصفهانی چگونه است؟

  این موسسه دارای مجوز وزارت علوم می‌باشد و مدارک تحصیلی با تاییدیه وزارت علوم )به صورت QRcode (توسط دانشگاه اصفهان صادر می‌گردد و همتراز مدارک دانشگاه های دولتی قابل استفاده برای استخدام دستگاه های دولتی و خصوصی می باشد این مدارک قابل ترجمه است.

آرشیو سوالات متداول